Wielkie podziękowania dla Rodziców dzieci z grupy „Motylki”

za inicjatywę własną oraz finansowe i osobiste zaangażowanie w malowanie sali przedszkolnej w dniach 11-13. X.
Szczególne podziękowania dla Rodziców biorących czynny udział w realizacji tego przedsięwzięcia, poświęcając swój wolny czas.
Dziękuję Rodzicom Olgi za pomysł, realizację, zakup potrzebnych materiałów oraz pomoc w zabezpieczeniu sprzętów przed malowaniem;
Serdeczne podziękowania dla Tatusia Ingi za osobiste zaangażowanie, fachowość oraz koordynację prac;
Podziękowania dla Tatusia Oksanki, Poli P., Antosia, Rodziców Poli H., Tatusia Bartka oraz dla Tatusia Justynki za fachowe weekendowe malowanie sali.
Dzięki Państwa inicjatywie dzieci będą cieszyć się z ładnej i odświeżonej sali „Motylki”

Wychowawca grupy „Motylki”
Katarzyna Stochmiał