Przedszkole nr 6 w Tychach zwycięzcą III Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej Przedszkolaków

20171201_092544

W dniu 29.11.2017 r. w Teatrze Małym w Tychach odbył się III Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej Przedszkolaków – konkurs o zasięgu gminnym. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grup „Pszczółki” i „Misie”, wykonując utwór pt. „Jak długo w sercach naszych”. Występ naszego naszych przedszkolaków oceniony został najwyżej. Jury przyznało nam pierwsze miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym małym utalentowanym artystom!

W konkursie zaprezentowały się 22 przedszkola.
Organizatorami Festiwalu są: ppłk Leszek Klag Komendant WKU w Tychach, Leszek Kubica Dyrektor Prywatnej Szkoły Podstawowej „ART.” w Tychach i Katarzyna Bienia – Marczykiewicz Dyrektor Przedszkola nr 18 im. Juliana Tuwima w Tychach. Honorowy patronat objęli: Prezydent Miasta Tychy oraz szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Katowicach.