Wyniki międzynarodowego konkursu plastycznego ‚The spring inspirations’ („Wiosenne inspiracje”) zorganizowanego przez Przedszkole nr 6 w Tychach.

Dnia 1. czerwca w Przedszkolu nr 6 w Tychach nastąpiło rozstrzygnięcie międzynarodowego konkursu plastycznego ‚The spring inspirations’ („Wiosenne inspiracje”). Na konkurs wpłynęło wiele prac z Polski oraz z zagranicy: Portugalii, Litwy i Rumunii. Jury miało trudne zadanie z wyborem „najlepszych” prac, gdyż wszystkie prezentowały bardzo wysoki poziom.
Ostatecznie jury zdecydowało o przyznaniu następujących miejsc i wyróżnień:
Kategoria dzieci 5-letnich:
I miejsce – Milena Widera, Przedszkole Akademia Wyobraźni w Marklowicach (Polska)
II miejsce – Katarzyna Kubas, Publiczne Przedszkole w Wysokiej Głogowskiej (Polska)
III miejsce – Sarah Staicut, GRADINITA MADONA DUDU, Craiova (Rumunia)

Wyróżnienia:
Paweł Fojcik, Przedszkole Akademia Wyobraźni w Marklowicach (Polska)
Zofia Troska, Przedszkole Sióstr Boromeuszek w Kępnie (Polska)

Kategoria dzieci 6-letnich:
I miejsce – Karolina Popielewicz, Przedszkole im. A. Żeromskiego w Nałęczowie (Polska)
II miejsce – Gytenis Beklesovas, Šeduvos lopšelis-darželis, Šeduva (Litwa)
III miejsce – Zuzanna Kusibab, Samorządowe Przedszkole w Przecławiu (Polska)

Wyróżnienia:
Anna Pochroń, Przedszkole im. A. Żeromskiego w Nałęczowie (Polska)
Maja Furtak, Przedszkole im. A. Żeromskiego w Nałęczowie (Polska)
Sofia Neacsu, GRADINITA MADONA DUDU, Craiova (Rumunia)
Julia Łysiak, Przedszkole Miejskie Nr 10 w Chełmie (Polska)
Serdecznie gratulujemy laureatom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Nagrody oraz dyplomy zostaną przesłane pocztą.

20170608_105045_1496923770552