Догляд за дітьми біженців з України віком від 3 до 6 років. Informacja dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy.

tychy wspierają Ukrainę

Дитячі садочки Тиського також можуть безкоштовно опікуватися дітьми біженців віком від 3 до 6 років, батьки яких можуть працевлаштуватися. Не у всіх садочках є вільні місця.
Допомогу у пошуку безкоштовного місця в садочку Ви можете отримати в комунальномуцентрі освіти м. Тихи за тел.
32 438 23 95 або за імейлом edu.ukraina@oswiata.tychy.pl

Opieka nad dziećmi uchodźców z Ukrainy w wieku 3 do 6 lat
Tyskie przedszkola mogą nieodpłatnie zaopiekować się dziećmi uchodźców w wieku 3 do 6 lat, których rodzice mają możliwość podjęcia zatrudnienia. Nie wszystkie przedszkola dysponują wolnymi miejscami. Pomoc w znalezieniu wolnego miejsca w przedszkolu uzyskasz w Miejskim Centrum Oświaty w Tychach pod numerem telefonu 32 438 23 95 lub drogą mailową na adres edu.ukraina@oswiata.tychy.pl